SLUŽBY

Ošetrenie kazu

Vrámci diagnostiky Vám priamo v ambulancii spravíme rtg snímku zuba a určíme tak rozsah jeho poškodenia. Zubný kaz je potrebné čo najskôr ošetriť, aby sa predišlo vzniku bolesti a následnej strate zuba.

endodoncia
Endodontické ošetrenie

Ide o ošetrenie koreňových kanálikov pri zápale zubnej drene alebo odumretí zuba. Využívame najnovšie technológie a postupy. Samozrejmosťou je aplikácia lokálnej anestézie pre bezbolestnosť výkonu.

veneers
Estetické rekonštrukcie úsmevu

Pomocou vysokoestetických zirkónových alebo keramických koruniek a faziet sa Váš úsmev zmení na nepoznanie. Objednajte s na vstupnú konzultáciu a stanovíme Vám liečebný plán na mieru.

Chirurgické zákroky

Ak je zub deštruovaný natoľko, že jeho záchrana nie je možná, volíme extrakciu zuba - bezbolestne, šetrne a rýchlo. V prípade chirurgických a komplikovaných extrakcií sa o Vás postará náš skusený dentoalveolárny chirurg.

banner_04_b
Dentálna hygiena

Ako jedna z mála zubných kliník na Slovensku využívame profesionálny prístroj EMS Prophylaxis Master, ktorým Vám odstránime zubný kameň a pigmenty. Ošetrenie je rýchle a bezbolestné, odporúča sa ho absolvovať 2x ročne.

Aplikácia botulotoxínu
Aplikácia botulotoxínu

Ide o metódu prevencie vzniku vrások, ale využíva sa aj v liečbe nadmerného zatínania zubov a bolestí sánkového kĺbu. Veľmi obľúbená je aplikácia do oblasti podpazušia v období leta pre odstránenie nadmerného potenia.

bielenie
Bielenie zubov

Neinvazívna metóda prirodzeného zosvetlenia zubov, ktorá rozžiari Váš úsmev. Využívame metódu kombinovaného bielenia (domáce + ambulantné bielenie), ktorá prináša garantované a dlhodobé výsledky.

Prevencia

Naši dospelí pacienti absolvujú preventívnu prehliadku raz ročne, detskí pacienti 2x. Prevencia je pre nás prvoradá, pretože dôkladným vyšetrením môžeme zabrániť vzniku zubného kazu a nepríjemnej bolesti.